Петрівчани разом з Патріархом Філаретом співали многії літа Україні

«Україна – на праведному шляху, і вона – переможе», – наголосив під час проповіді у Видубицькому монастрі Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет.

Як повідомляє веб-портал "Вишгород-Лайф.Інфо", 6 травня 2018 року, з нагоди престольного свята у Георгіївському соборі Свято-Михайлівського Видубицькомого монастиря, відбулася святкова Божественна літургія, яку очолив Предстоятель Української Православної Церкви Київського Патріархату Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет у співслужінні єпископату і духовенства.

Святійший Патріарх Філарет, як завжди з натхненням і пастирською любов’ю, звернувся до пастви зі словом проповіді та вітанням з нагоди престольного свята, зауваживши, що святий Юрій Побідоносець, ця реальна людина, котра за Христа витерпіла страшні муки, і сьогодні надихає нас своїм прикладом самопожертви і Віри. Слідуючи його прикладу, і ми самовіддано молимось за перемогу України – йдучи праведним шляхом, Україна переможе свої ворогів!

В урочистому богослужінні у Видубицькому монастирі взяли участь парафіяни храму Казанської ікони Божої Матері села Старі Петрівці та храму Покрови Пресвятої Богородиці села Нові Петрівці Вишгородського благочиння з настоятелями храмів отцем Василем та отцем Тарасом.

Настоятель храму Казанської ікони Божої Матері отець Василь (Хомин) по закінченню служби привітав петрівчан зі святковим днем, вся Церква співала цього дня «Многая літа» – Патріарху Філарету, владі і війську, всім українцям, Україні.