Київщина: весняні роботи у Вишгороді

Комунальні підприємства та підрядні організації продовжують активно працювати.

Про це поінформували на інформаційний веб-портал "Вишгород-Лайф.Інфо" за повідомленням у Фейсбук Лілії Янчук.

Зокрема, по вулиці Гриненка, на даний час, завершилися роботи по ремонту дороги. До цього вона існувала завдяки викладеним бетонним плитам, але назвати її дорогою було складно. На разі, за допомогою імпортного асфальтоукладальника підрядної організації роботи виконувалися швидко та якісно. Дана техніка здатна регулювати товщину асфальту, що унеможливлює перевищення товщини асфальтного покриття за допустимі норми. Закінчили поточні ремонти доріг по центральних вулицях, заїзних і виїзних під’їздів до будинків. Зокрема, великими картами були оновлені дороги по вулицях Шкільна, Київська і Грушевського. Також заїзний під’їзд до будинків по проспекту Мазепи 1, 5.

Майже поновили дорожню розмітку по місту, процес затягнувся по причині відсутності червоного пігменту у Київській області. Роботи завершаться протягом наступного тижня. Крім того, на фінальному етапі знаходяться ремонтні роботи та відновлення пошкоджень на дитячих та спортивних майданчиках. Прочищено колектор дощової каналізації, який проходить по проспекту Мазепи у напрямку вулиці Дніпровської. Провели ремонтні роботи містка, що знаходиться біля районного суду по вулиці Кургузова. Закінчують санітарну обрізку сухостійних та хворих дерев.

Продовжує функціонувати міська програма «Теплий під’їзд». Цього річ, першим об’єктом де відбулася повна заміна вікон у місцях загального користування, став будинок за адресою вулиця Симоненко 2. На разі роботи ведуться вже в будинку 5 по вулиці Дніпровській.

Ведуться активні роботи по закриттю фасаду в будинках по проспекту Мазепи 1 та 5. Заміна вікон згідно програми відбувалася ще два роки назад. У зв’язку з тим що дані будинки мали великі скляні вітражі на той час було прийнято рішення частину вітражу замурувати газобетонними блоками, які передбачають додаткове утеплення.

Приємним моментом є закінчення підготовчих робіт щодо відкриття фонтану у сквері «Галявина Казок».

Новини за датою

< травня 2018 >
П В С Ч П С Н
  1 2 3 4 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31