Топ-5 продуктів – для здоров’я і довголіття

Вчені все більше находять обґрунтувань до того, що головним аспектом довголіття людини є спосіб її життя, а найперше – щоденний раціон харчування.

Головними продуктами, що здатні продовжити життя, вчені називають морську рибу будь-якого виду та авокадо.

Морепродукти не лише запобігають старінню мозку, а й поліпшують діяльність серцево-судинної системи. Авокадо, у свою чергу, маючи функції антиоксиданту, пригальмовує старіння клітин організму.

Життєво важливі та не менш корисні – горіхи, котрі допомагають вивести зайві жири й містять омега-3 жирні кислоти, що допомагають організму протистояти онкологічним захворюванням.

Найкращими засобами для підтримки організму у період застуди та гриппу, є часник і цибуля у сирому вигляді.

Міжнародна група генетиків, сприраючись на відповідні дослідження, довела, що для людини тривалість життя більшою мірою залежить не від генів, а від від навколишнього середовища.

Також довголіттям доля нагороджує людей із позитивним світосприйняттям світу, котрі не зациклюються на думці оточуючих, мають міцні зв’язки з родиною та природою.

Поради – нехитрі. Однак, серйозно до них поставившись та використовуючи у повсякденному житті, ви зможете додати до свого часопису не один рік.

Новини за датою

< квітня 2018 >
П В С Ч П С Н
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28
30