У Вишгороді побувала делегація Німецького (Deutsches Rotes Kreuz)

Днями до Вишгородської РО ТЧХУ завітала делегація Німецького Червоного Хреста (Deutsches Rotes Kreuz). Наші закордонні колеги ознайомилися з роботою медико-соціального центру та обговорили соціальні програми, які реалізовуються в районі Червоним Хрестом.

Про це повідомляє веб-портал "Вишгород-Лайф.Інфо" за інформацією Ірини Правдивої.

«Наш центр протягує руку допомоги всім, хто того потребує. Допомагаємо продуктами, засобами гігієни, взуттям, коштами, ліками. У нас працює банк одягу, де кожен має змогу підібрати необхідні йому речі. Крім того, для тимчасового користування ми надаємо інвалідні візки, милиці та ін. Люди до нас звертаються щодня, а це і переселенці, і АТОвці, малозабезпечені та багатодітні сім’ї, ветерани – ми нікому не відмовляємо», – розповіла представникам Німеччини голова Вишгородської РО ТЧХ Ірина Правдива.

Організація Червоного Хреста завжди знаходиться "на передовій" і уособлює яскравий приклад милосердя та готовності прийти на допомогу у важкі хвилини. Це найпотужніша та найдієвіша громадська організація, яка незважаючи на виклики сьогодення активно працює у всіх напрямках соціальної сфери.

Представники Deutsches Rotes Kreuz високо оцінили об’єднання зусиль місцевої влади та РО ТЧХ завдяки чому вдалося зберегти роботу центру та медико-соціальних кімнат в селах. Члени делегації наголосили, що особливо важливими є реалізація і виконання потужної програми медико-соціальної підтримки соціально-побутового обслуговування одиноких людей похилого віку та непрацездатних громадян в сільській місцевості. За словами німецьких колег це суттєво покращить стандарти надання медико-соціальних послуг жителям міста, сіл та селища району, що впливатиме на зменшення захворюваності і смертності та покращення якості життя громадян.

«Наша організація щодня активно підтверджує свою важливу гуманітарну місію на теренах Вишгородщини, ставши надійною опорою та організацією, куди будь-хто із потребуючих може звернутись за допомогою у найскрутніші часи. Додам, що надважливу роль у нашій діяльності відіграє районна влада – райдержадміністрація, районна та міська, сільські ради . Саме завдяки їм функціонує Програма підтримки нашої організації, проводяться різні заходи для підопічних Червоного Хреста , щоб зробити їх життя комфортнішим», – зауважила Ірина Правдива.

Закордонні друзі подякували працівникам Вишгородського медико-соціального центру та голові районної організації ТЧХУ Ірині Правдивій за гостинний прийом і висловили свої сподівання на подальшу співпрацю.