Вишгородщина: у Лютіжі на пішохідному переході автівка збила трьох людей

Як інформують свідки пригоди на сторінці у Facebook, у Вишгородському районі (село Лютіж) сталася жахлива ДТП.

Місцем пригоди знову став пішохідний перехід – трьох жінок, що переходили дорогу, за попередньою інформацією, збив сріблястий позашляховик – Mitsubishi чи Honda, що рухався у напрямку Києва. Від удару жінок відкинуло на зустрічні «Жигулі», а позашляховик з місця пригоди відразу зник, номерних знаків ніхто не помітив.

Свідки інформують, що одна із жінок померла на місці пригоди, а дві – у тяжкому стані (друга жінка померла у швидкій через 15 хвилин після ДТП). Потерпілі пішоходи, як кажуть місцеві мешканці, – роми, що проживають поруч.

У водія автівки «Жигулі» після ДТП стався серцевий напад. Йому надавали меддопомогу у швидкій.

На місці аварії працює слідчо-оперативна група. Рух автотранспорту дуже ускладнено в обох напрямках.

Це вже не перша трагічна подія у районі за останній місяць. Очевидно, що мешканці населених пунктів району, як і всієї України, схвально приймуть постанову Кабінету Міністрів про обмеження в населених пунктах швидкості до 50 кілометрів на годину з 1-го січня 2018-го року.

Додати до цього слід і наступне – виконкоми сільських рад повинні посприяти тому, щоб були облаштовані «лежачі поліцейські» та регульовані переходи, принаймні, хоч би на центральних вулицях, де рух настільки активний, що складно навіть дорогу перейти. Автівки ж, щоб пропустити пішоходів, пригальмовують рідко.