лютого 2019

У Вишгородській міськраді сподіваються на переїзд губернатора з адміністрацією КОДА до міста.

Read More...Уникайте їх за будь-яку ціну.

Read More...Детективи Слідчого управління поліції Київщини закінчили досудове розслідування кримінального провадження і довели причетність 28-річного підприємця до скоєння злочину, передбаченого ч. 1 статті 272 (Порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою) Кримінального кодексу України.

Read More...Маленький старопетрівчанин (Вишгородський район) Іванко Шум став чемпіоном України з Бойового Гопака.

Read More...Обуховицька церква перейшла у підпорядкування новостворюваної автокефальної Православної церкви України.

Read More...Кілька тижнів тому журналіст Іван Іваницький, уродженець села Козаровичі, запропонував мені прочитати його нотатки з робочою назвою «Нотатки українського патріота», які він писав протягом 1994-2017 років.

Read More...У Київській області на пункті митного пропуску "Димитрово", під час перевірки імпортних томатів, було виявлено небезпечну південноамериканську томатну міль.

Read More...Мощі Святого привезли з Ватикану до Самбірського храму у 1759 році з благоловення Папи Римського, котрий був покровителем Перемишльсько-Самбірської єпархії.

Read More...Троє чоловіків, добряче хильнувши оковитої, у вагоні електропотягу влаштували справжній дебош і намагалися проникнути до кабіни машиніста.

Read More...Пристрасть до газованих напоїв може погано позначитися на стані людського організму, про що повідомили вчені з ізраїльського Університету імені Бен-Гуріона.

Read More...Сторінка 1 з 2
<< Початок < Попередня 1 2 Наступна > Кінець >>