серпня 2018

Чудову дерев’яну альтанку для одиноких літніх людей, котрі перебувають у стаціонарному відділенні для постійного або тимчасового проживання, змайстрували лісові господарства району.

Read More...Відповідальну покупку краще робити у фірмовому спеціалізованому магазині.

Read More...Якщо узагальнити, то ранній підйом подарує вам п’ять безцінних подарунків на все життя.

Read More...У Вишгороді 24 серпня 2018 року стартував пілотний проект Міністерства юстиції «Шлюб за добу». Read More...
Лушпиння цибулі, котре ми, зазвичай, викидаємо, - дивує своєю ефективністю не тільки у лікуванні багатьох хвороб, а й є незамінним помічником у господарстві. Read More...
Вчені все більше находять обґрунтувань до того, що головним аспектом довголіття людини є спосіб її життя, а найперше – щоденний раціон харчування.

Read More...«Аматорська Фідерна Ліга Києва» у Вишгороді, на Київському водосховищі, провела четвертий етап відкритого чемпіонату з ловлі риби фідером. Найменша учасниця змагань – дев’ятирічна Єва з Українки (Обухівський район).

Read More...


При проведенні оперативно-профілактичної операції «Мігрант» працівники Бориспільського відділу поліції разом з представниками міграційної служби затримали двох іноземців, які грунтовно підозрються у скоєнні крадіжок з автотранспорту на території Києва й області.

Read More...Об’єднаному вузлу зв’язку Національної гвардії України, заснованому 10 серпня 1943 року, виповнилося 75 років. З цієї нагоди відбулися урочистості на території частини та у Вишгородському районному будинку культури. Read More...
Сторінка 1 з 2
<< Початок < Попередня 1 2 Наступна > Кінець >>