січня 2019

Рекомендаціїї та поради.

Read More...На водоймі у районі села Нижча Дубечня Вишгородського району Київський рибоохоронний патруль виявив масовий замор малька риби.

Read More...Зниження числа робочих днів піде на користь і компаніям, і їх співробітникам.

Read More...Старослов’янська назва січня — просинець. Це не просто красива назва, це вказівка на відродження природи, а значить — початок нового сезону садово-городніх робіт. Чим зайнятися городникові чудесним січневим ранком?

Read More...Україна дякує вам, Святіший владико, за Апостольську працю, за народжену Вашими молитвами ПРАВОСЛАВНУ ЦЕРКВУ УКРАЇНИ!

Read More...Стало відомо, що з 1-го лютого у Вишгороді зростуть тарифи на послуги водопостачання та водовідведення.

Read More...Київською місцевою прокуратурою № 7 разом з Подільським управлінням поліції та УБЗПТЛ ГУ НП у місті Київ викрито місце розпусти у центрі столиці, в якому постійно працювали четверо молодих жінок.

Read More...У новому 2019-му році набувають чинності ряд законодавчих змін.

Read More...Чиновники зазначають, що з 1 липня 2019 року українці матимуть змогу скористатися 54 безкоштовними діагностичними й лікувальними послугами за направленням сімейного лікаря, терапевта чи педіатра.

Read More...Стало відомо, що медики радять замінити шкідливі солодощі промислового виробництва домашнім варенням, приготованим з натуральних плодів.

Read More...Сторінка 1 з 2
<< Початок < Попередня 1 2 Наступна > Кінець >>