серпня 2018

Чудову дерев’яну альтанку для одиноких літніх людей, котрі перебувають у стаціонарному відділенні для постійного або тимчасового проживання, змайстрували лісові господарства району.

Read More...Відповідно до рішення господарського суду Київської області ПАТ «Київоблгаз» має сплатити кошти потерпілій стороні за незаконні дії стосовно нав’язування грошового боргу. Read More...
Відповідальну покупку краще робити у фірмовому спеціалізованому магазині.

Read More...Якщо узагальнити, то ранній підйом подарує вам п’ять безцінних подарунків на все життя.

Read More...У Вишгороді 24 серпня 2018 року стартував пілотний проект Міністерства юстиції «Шлюб за добу». Read More...
Сьогодні Вишгородщина святкує ювілей. Read More...
Лушпиння цибулі, котре ми, зазвичай, викидаємо, - дивує своєю ефективністю не тільки у лікуванні багатьох хвороб, а й є незамінним помічником у господарстві. Read More...
Подвійне свято – День Незалежності й 45-річчя створення Вишгородського району відбудеться 24 серпня.

Read More...Вчені все більше находять обґрунтувань до того, що головним аспектом довголіття людини є спосіб її життя, а найперше – щоденний раціон харчування.

Read More...«Аматорська Фідерна Ліга Києва» у Вишгороді, на Київському водосховищі, провела четвертий етап відкритого чемпіонату з ловлі риби фідером. Найменша учасниця змагань – дев’ятирічна Єва з Українки (Обухівський район).

Read More...Сторінка 1 з 2
<< Початок < Попередня 1 2 Наступна > Кінець >>

Новина-flash

Київщина: спортсмен з Вишгорода привіз до рідного міста дві "бронзи" з європейських турнірів

Протягом місяця Іллі Сергієнку вдалося виступити на двох міжнародних турнірах: перший – Чемпіонат Європи в Польші, другий – Міжнародний чемпіонат «Молоді леви» в місті Сентеш, Угорщина.