жовтня 2017

Народний календар, іменини.

Read More...Якщо узагальнити, то ранній підйом подарує вам п’ять безцінних подарунків на все життя.

Read More...Науковцями України розроблено методику, котра може допомогти країні позбавитись газової залежності.

Read More...У Верховній Раді зареєстрували документ, котрим не тільки пропонується посилення відповідальності за порушення умов утримання тварин, а й прописуються правила їх «соціалізації».

Read More...Все частіше в нашій розмовній мові ми використовуємо слово «позитив».

Read More...Українські дороги катастрофічно зношені, а "Укравтодору" не вистачає часу і фінансів на ремонт дорожнього полотна до його руйнування. Тому, з 2018 року "Укравтодор" частково перекладе відповідальність за дороги на місцеву владу.

Read More...Напередодні Дня захисника України в учнів 11 класу Вишгородської школи №1 відбулась незабутня, щира, цікава, а, головне, така потрібна молодим людям, котрі люблять свою землю і є її патріотами, зустріч з учасником АТО Василем Васильовичем Яковенком.

Read More...У місті Бровари відбувся осінній чемпіонат Київської області з легкої атлетики серед дорослих спортсменів-інвалідів різних нозологій: з ураженням опорно-рухового апарату (УОРА), вадами слуху, зору та розумового і фізичного розвитку (ВРФР).

Read More...Незабутню поїздку до Чернігова здійснили мешканці Старих та Нових Петрівець, відвідавши місця, котрі вважаються святинями християнства та козацтва. До поїздки долучились і підопічні Вишгородського територіального центру соціального обслуговування.

Read More...За сприяння ПрАТ «Укргідроенерго», з нагоди Дня міста, було встановлено лавку з сонячним модулем.

Read More...Сторінка 1 з 2
<< Початок < Попередня 1 2 Наступна > Кінець >>