лютого 2019

Оперативники Ірпінського відділу поліції у місті Буча по вулиці Києво-Мироцькій помітили два автомобілі з іноземною реєстрацією. В одному з них знаходились троє осіб, які не могли пояснити поліцейським чому вони тут знаходяться серед ночі.

Read More...У Вишгородській міськраді сподіваються на переїзд губернатора з адміністрацією КОДА до міста.

Read More...Уникайте їх за будь-яку ціну.

Read More...Детективи Слідчого управління поліції Київщини закінчили досудове розслідування кримінального провадження і довели причетність 28-річного підприємця до скоєння злочину, передбаченого ч. 1 статті 272 (Порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою) Кримінального кодексу України.

Read More...Маленький старопетрівчанин (Вишгородський район) Іванко Шум став чемпіоном України з Бойового Гопака.

Read More...У мережі показали світлини з Нових Петрівець Вишгородського району, де екіпаж патрульної поліції на службовому автомобілі потрапив у ДТП.

Read More...Обуховицька церква перейшла у підпорядкування новостворюваної автокефальної Православної церкви України.

Read More...Києво-Святошинська місцева прокуратура в суді наполягає на анулюванні дозволу на будівництво чотирьох багатоповерхових будинків у місті Вишгород.

Read More...Кілька тижнів тому журналіст Іван Іваницький, уродженець села Козаровичі, запропонував мені прочитати його нотатки з робочою назвою «Нотатки українського патріота», які він писав протягом 1994-2017 років.

Read More...У Київській області на пункті митного пропуску "Димитрово", під час перевірки імпортних томатів, було виявлено небезпечну південноамериканську томатну міль.

Read More...Сторінка 1 з 2
<< Початок < Попередня 1 2 Наступна > Кінець >>