грудня 2018

На Об’єднавчому соборі главою Автокефальної української церкви обраний митрополит Переяславський та Білоцерківського Єпіфаній (Думенко). Та це не означає, що Патріарх Філарет відійшов від справ.

Read More...Принаймні, таку думку висловлюють фахівці, зауважуючи, що вживання відфільтрованої води небезпечне для людини.

Read More...Митрополит Переяславський та Білоцерківський Епіфаній став предстоятелем Української помісної православної церкви.

Read More...Токсичні речовини, що потрапляють в організм курця, виводяться з нього місяцями.

Read More...37-річний киянин обладнав хімічну лабораторію для виготовлення амфетаміну з метою збуту в одному з будинків дачного кооперативу «Вишеньки-2».

Read More...Розміри виплат усіх видів державної допомоги для чорнобильців є застарілими та не відповідають Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи».

Read More...Російські сили намагалися організувати в Україні криваві провокації напередодні та під час проведення Об'єднавчого Собору церков 15 грудня.

Read More...Про свої президентські амбіції вже заявили ряд політиків.

Read More...Віце-прем’єр-міністр Павло Розенко заявив, що внаслідок перерахунку пенсій наступного року їхнє зростання становитиме – 17-40%.

Read More...За таке «проводження часу», суд виніс співробітнику Дніпровського управління поліції вирок – 5 років за гратами.

Read More...Сторінка 2 з 3
<< Початок < Попередня 1 2 3 Наступна > Кінець >>