Учні 7-Г класу НВК разом із класним керівником Оленою Бабич відвідали технічну студію "Винахідник".

Детальніше...

З нетерпінням чекали шанувальники ансамблю «Стежина», що працює при Димерському будинку культури, їхнього цьогорічного звітного концерту. Однак, минув січень, у який зазвичай це відбувалось, однак концерту так і не відбулося з об’єктивних та суб’єктивних причин, хоч колектив і збагатився за цей час новими творчими доробками, розширив палітру своїх виступів. Ну що ж, хай не відбулося концерту наяву, та можна «відкрутити стрічку» назад і згадати минулорічні іменини «Стежини». Отож – ось як це було минулого року.

Детальніше...

Згідно з підписаним міністром, розпорядження від 02.06.2004 № 440 "Про затвердження примірного положення про батьківські комітети (ради)" на сьогодні втрачає дійсну чинність.

Детальніше...

Упродовж грудня 2017 року та січня 2018-го кількість зареєстрованих фізичних осіб підприємництва (ФОП) скоротилася на 10,5 тисяч: закрито 36 тисяч, а започатковано лише 27,5 тисяч.

Детальніше...

Мешканець міста Вишгорода Ярослав В’ячеславович Глєбович – почесний громадянин міст: Вишгорода (Україна) та Ваха (Німеччина).

Детальніше...

Новина-flash

Пісні "Золотого віку" звучали у "Перемозі"

Напередодні Дня медичного працівника та Зелених свят народний фольклорний ансамбль «Золотий вік» з Вишгорода побував із концертною програмою у Київському спеціалізованому клінічному санаторії «Перемога».Київщина: зірки популяризують історичну Вишгородщину

Київщина: зірки популяризують історичну Вишгородщину

Ольга та Наталя Сумські, Анатолій Хостікоєв, Віталій Борисюк, Раїса Недашківська, Катерина Кістень, Влада Литовченко, Олег Пінчук, Олександра Кучеренко, Тетяна ... Детальніше...

Більше новин: