У Вишгороді відбулася зустріч Юлії Тимошенко з лікарями Київщини

У малому залі засідань Вишгородської РДА відбулася зустріч в форматі «круглого стола» з лікарями Київщини.

Про це повідомляє веб-портал "Вишгород-Лайф.Інфо" за інформацією у Фейсбук Андрія Чижевського.

Зустріч була організована депутатом Верховної Ради України VIII скликання – Юлією Володимирівною Тимошенко, також на зустріч завітали керівник обласної організації ВО «Батьківщина» – Костянтин Анатолійович Бондарєв, та голова Київської Обласної Ради – Ганна Віталіївна Старикова.

Метою зустрічі, було обговорення з фахівцями медичної галузі їх відношення до результатів медичної реформи, та питання які були до початку реформу, й такі, які з’явилися після неї, аби розуміти ситуацію з «перших вуст», адже хто як не самі лікарі, можуть запропонувати зміни до діючих нормативів і наказів Міністерства Охорони Здоров’я, так і до програм які існують або на етапі реалізації на районних и обласних рівнях.

Отримавши вичерпну інформацію і відгуки від працівників галузі, була чітко усвідомлена проблематика медицини на рівні населених пунктів, районів та держави загалом внаслідок реформування, що тільки допоможе в розумінні вирішення першочергових питань та висунення на розгляд програм та законопроектів, які дозволять лікарям працювати легше, краще, надавати населенню якісніші послуги по збереженню їх здоров’я.

Медиків запрошують завжди до діалогу аби реагувати на питання і виклики, які стоять сьогодні.

Новина-flash

Сьогодні в Старих Петрівцях ганялися за крадіями

З накраденим вони хотіли тікати на авто «Ауді». Поліцією машина переслідувалася. І вже у Києві, заблокувавши рух, зловмисників – затримали. Крадії чинили опір, пошкодили службову автівку правоохоронців.

Новини за датою

< квітня 2018 >
П В С Ч П С Н
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

Новости Мира