У малому залі засідань Вишгородської РДА відбулася зустріч в форматі «круглого стола» з лікарями Київщини.

Про це повідомляє веб-портал "Вишгород-Лайф.Інфо" за інформацією у Фейсбук Андрія Чижевського.

Зустріч була організована депутатом Верховної Ради України VIII скликання – Юлією Володимирівною Тимошенко, також на зустріч завітали керівник обласної організації ВО «Батьківщина» – Костянтин Анатолійович Бондарєв, та голова Київської Обласної Ради – Ганна Віталіївна Старикова.

Метою зустрічі, було обговорення з фахівцями медичної галузі їх відношення до результатів медичної реформи, та питання які були до початку реформу, й такі, які з’явилися після неї, аби розуміти ситуацію з «перших вуст», адже хто як не самі лікарі, можуть запропонувати зміни до діючих нормативів і наказів Міністерства Охорони Здоров’я, так і до програм які існують або на етапі реалізації на районних и обласних рівнях.

Отримавши вичерпну інформацію і відгуки від працівників галузі, була чітко усвідомлена проблематика медицини на рівні населених пунктів, районів та держави загалом внаслідок реформування, що тільки допоможе в розумінні вирішення першочергових питань та висунення на розгляд програм та законопроектів, які дозволять лікарям працювати легше, краще, надавати населенню якісніші послуги по збереженню їх здоров’я.

Медиків запрошують завжди до діалогу аби реагувати на питання і виклики, які стоять сьогодні.

Новина-flash

Київщина: рятувальники Вишневого й Боярки протягом доби – гасять пожежі

До оперативно-диспетчерської служби Києво-Святошинського району впродовж доби надходили повідомлення про пожежі в екосистемах й у приватному секторі.

Новини за датою

< квітня 2018 >
П В С Ч П С Н
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

Новости МираПетрівчани разом з Патріархом Філаретом співали многії літа Україні

Петрівчани разом з Патріархом Філаретом співали многії літа Україні

«Україна – на праведному шляху, і вона – переможе», – наголосив під час проповіді у Видубицькому монастрі Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет. Детальніше...

Більше новин:


Знизити рівень цукру у крові допоможуть – вісім рослин

Знизити рівень цукру у крові допоможуть – вісім рослин

Найчастіше порушення в організмі людини виникають через надмірне споживання солодкої їжі та незбалансований раціон харчування у цілому. Щоб уникнути цих збоїв, ... Детальніше...

Більше новин: