Чергова сесія Вишгородської райради пройшла вчора, 29 березня. Проте, до порядку денного не включили питання адресної допомоги пенсіонерам (це раніше ініціювала ВО "Батьківщина" у Київській облраді).

Про це інформує "Вишгород.Лайф.Інфо", з посиланням на сторінку у Фейсбук "Вишгородська районна організація політичної партії "ВО "Батьківщина".

Відомо, що 23-го лютого, на сесії Вишгородської райради, фракція "ВО "Батьківщина" хотіла внести до порядку денного комплексну програму "поліпшення якості життя пенсіонерів". Програмою передбачалося поділити перехідні залишки бюджету на потреби пенсіонерів й виплату їм субвенції як надбавку пенсій.

Ростислав Кириченко, голова райради запевнив, що включить питання до порядку денного наступної сесії.

Відомо, що ініціативу "Батьківщини" у Київській облраді депутати Боярської міськради й депутати Вишневого вже підтримали.

Як інформував "Вишгород.Лайф.Інфо" за темою влади, міський голова Олексій Момот, запропонував провести зустріч з членами гаражних кооперативів з приводу роз'яснення процедури оформлення законної приватизації земельних ділянок, на яких розташовані гаражні бокси.

Новина-flash

Анонс: масляна в "Парку Київська Русь" (фото)

Наймасштабніше святкування Масляної пройде в «Парку Київська Русь».

Новини за датою

< березня 2018 >
П В С Ч П С Н
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30  

Новости Мира



Петрівчани разом з Патріархом Філаретом співали многії літа Україні

Петрівчани разом з Патріархом Філаретом співали многії літа Україні

«Україна – на праведному шляху, і вона – переможе», – наголосив під час проповіді у Видубицькому монастрі Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет. Детальніше...

Більше новин:


Знизити рівень цукру у крові допоможуть – вісім рослин

Знизити рівень цукру у крові допоможуть – вісім рослин

Найчастіше порушення в організмі людини виникають через надмірне споживання солодкої їжі та незбалансований раціон харчування у цілому. Щоб уникнути цих збоїв, ... Детальніше...

Більше новин: