Вишгородщина: у Нових Петрівцях тренінг – триває, мінігрант – чекає на кращий соцпроект

У Новопетрівському СЦСССДМ в неділю продовжила роботу друга група дітей, які проходять тренінг "Лідерство та громадська активність".

Про це повідомляє веб-портал "Вишгород-Лайф.Інфо" за інформацією у Фейсбук (Татьяна Кот).

Через інтерактивні форми навчання школярі вчилися працювати в групах, презентувати свою роботу, мріяли про майбутнє Нових Петрівець, визначали актуальні проблеми в нашій громаді, вчилися розробляти анкету для громади по вивченню найбільш актуальних питань. Дякують всіх за активну участь, а також особлива подяка тренеру Оксані Івасів за вражаючий тренінг.

Всіх учасників чекають наступної неділі. Будуть вчитися писати проекти. А найкращий соціальний проект отримає мінігрант 24 березня на загальній презентації всіх дитячих проектів куди будуть запрошені всі учасники тренінгу, батьки, вчителі, друзі та всім кому цікаво.

Новини за датою

< березня 2018 >
П В С Ч П С Н
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Новости МираСмиренна мудрість зими

Смиренна мудрість зими

147 років від дня народження Лесі Українки (Лариси Петрівни Косач-Квітка) української письменниці, перекладачки, культурної діячки. Вона писала у жанрах поезії,...

Детальніше...
Більше новин:


Щоб бути здоровими і довго жити, вживайте ці п’ять продуктів

Щоб бути здоровими і довго жити, вживайте ці п’ять продуктів

Вчені все більше находять обґрунтувань до того, що головним аспектом довголіття людини є спосіб її життя, а найперше – щоденний раціон харчування. Детальніше...

Більше новин: