У Гаврилівці займуться ліквідацією звалища гниючих курей

На Київщині виявили звалище з тоннами тухлої курятини. Нині справу розслідують, а звалище ліквідують.

Про це повідомляє інформаційний портал "Вишгород-Лайф.Інфо" з посиланням на ресурс agronews.ua.

Звалище мертвих курей виявили біля села Гаврилівка, що на Київщині. Гори гнилих пташиних тушок валялися на території біля очисних спорудах. Поруч із звалищем знаходяться дренажні канали, які виводять відходи у ліс. Житлові будинки розташовані за кілометр.

Під тиском громадськості та ЗМІ, Вишгородська РДА звернула увагу на цю проблему. Через забруднення навколишнього середовища було розпочате кримінальне розслідування.

Як з'ясувалося, за звалище протухлої курятини несе відповідальність "Гаврилівська птахофабрика" та ТОВ "Комплекс Агромарс".

Директор фабрики заявляє, що тушки перебувають на майданчику тимчасово. Також він додав, що з ладу вийшло обладнання для утилізації продуктів тваринного походження. Цех не працював два тижні. При цьому курячі тушки не відправляли на утилізацію в "Укрветсанзавод" через заборгованість перед підприємством.

Нині утилізаційне обладнання на "Гаврилівській птахофабриці" вже полагодили. Тому у відповідному цеху вже почали переробляти частину звалища. Іншу частину відправлять в "Укрветсанзавод", з яким підприємству все-таки вдалося домовитися. Ліквідація буде проходити під контролем місцевої РДА.

Це не перший подібний прецедент за недавній час. У листопаді 2017 року вже виявляли схоже стихійне звалище гнилої курятини біля Гаврилівки. Тоді "Гаврилівська птахофарбрика" викинула 160 тонн гнилої птиці посеред поля.

Новина-flash

Енергія добра – у кожній пісні

Фольклорний колектив «Золотий вік» святкує своє п’ятиріччя і присвячує свій ювілейний творчий вечір Дню матері.

Новини за датою

< лютого 2018 >
П В С Ч П С Н
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28        

Новости Мира