Навіщо з дітьми читати книги

"Класична картина" в молодій сім’ї – перед сном дітям замість прочитання традиційної вечірньої казки батьки вмикають на ґаджеті черговий мультик або гру.

Попри всю нинішню розвиненість інформаційних технологій – навчити дитину любити книги. Для чого?

Вивчення нових слів

Може, ви вважаєте, що для маленької дитини все це зайва інформація. Однак тут головне не які це нові слова, а як дитина їх зрозуміла і чи вміє доцільно застосовувати їх у мові.

Тренування пам’яті

Читаючи книги, дитина не просто збільшує свій лексикон, а й швидше запам’ятовує незвичні імена героїв чи вигадані назви міст.

Розвиток фантазії та власної думки

Зараз дуже популярні книги у світі – віммельбухи, тобто книги-розглядалки. І, переглядаючи чергові картинки, діти вигадують якісь історії.

Концентрація уваги та вміння слухати

Дитина під час читання спочатку слухає текст, а потім перепитує, що не зрозуміла: чи слово, чи дію. Цей навик неодмінно стане в пригоді в подальшому навчанні.

Любіть своїх дітей, виокремлюйте для них час та неодмінно - читайте!

Новини за датою

< січня 2018 >
П В С Ч П С Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27
29 30 31        

Новости МираСмиренна мудрість зими

Смиренна мудрість зими

147 років від дня народження Лесі Українки (Лариси Петрівни Косач-Квітка) української письменниці, перекладачки, культурної діячки. Вона писала у жанрах поезії,...

Детальніше...
Більше новин:


Щоб бути здоровими і довго жити, вживайте ці п’ять продуктів

Щоб бути здоровими і довго жити, вживайте ці п’ять продуктів

Вчені все більше находять обґрунтувань до того, що головним аспектом довголіття людини є спосіб її життя, а найперше – щоденний раціон харчування. Детальніше...

Більше новин: