На унікальному гірськолижному комплексі "Вишгора" можна кататися до четвертої ранку

У нашому Вишгороді на пагорбах поблизу Київського моря працює "Вишгора" - унікальний гірськолижний комплекс, де можна кататися на трьох трасах і, навіть, вночі.

Комплекс «Вишгора» оснащений системою штучного засніження і ці «гармати» дають змогу не чекати «манни небесної» у вигляді снігу, а забезпечувати сніжний покрив постійно. Що, безперечно, дуже радує любителів катання, причому, багато хто навіть більш задоволений «Вишгорою», ніж знаменитим Протасовим Яром.

Комплекс здатний забезпечити вимоги і професійних рейдерів, і екстремальних лижників та сноубордистів на трьох трасах: лижна - протяжністю 220 м, для сноубордистів - 350 м, а також траса для сноутюбінг. Працює стрічковий підйомник.

Свої забаганки любителі цих зимових видів спорту можуть задовольнити навіть вночі – абонемент на нічне катання дійсний до четвертої ранку.

Новини за датою

< січня 2018 >
П В С Ч П С Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 28
29 30 31        

Новости МираСмиренна мудрість зими

Смиренна мудрість зими

147 років від дня народження Лесі Українки (Лариси Петрівни Косач-Квітка) української письменниці, перекладачки, культурної діячки. Вона писала у жанрах поезії,...

Детальніше...
Більше новин:


Щоб бути здоровими і довго жити, вживайте ці п’ять продуктів

Щоб бути здоровими і довго жити, вживайте ці п’ять продуктів

Вчені все більше находять обґрунтувань до того, що головним аспектом довголіття людини є спосіб її життя, а найперше – щоденний раціон харчування. Детальніше...

Більше новин: