Київщина: курсанти нацакадемії внутрішніх справ практикуватимуться у кращих наставників у поліції

Протягом чотирьох місяців 105 курсантів Національної академії внутрішніх справ України здобуватимуть практичні знання у кращих наставників в поліції столичного регіону.

Майбутні поліцейські стажуватимуться в слідчих відділах та підрозділах кримінальної поліції.

Про це повідомляє інформаційний портал "Вишгород-Лайф.Інфо" з посиланням на Головне управління Національної поліції в Київській області.

Сьогодні в актовому залі Головного управління поліції Київської області зустріч з майбутніми правоохоронцями провів заступник керівника обласної поліції Василь Тетеря. Він зазначив, що стажування – це період, коли здобуті знання з теорії треба навчитися ефективно застосовувати на практиці. Постійне самовдосконалення під час практики і подальшої роботи врешті-решт виробиться в професіоналізм.

Поліцейські Київщини готові поділитися з курсантами своїми вміннями та навичками і сподіваються, що після отримання дипломів про вищу освіту майбутні фахівці поповнять правоохоронні лави і будуть достойною зміною.

Новини за датою

< січня 2018 >
П В С Ч П С Н
1 2 3 4 5 6 7
8 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

Новости МираСмиренна мудрість зими

Смиренна мудрість зими

147 років від дня народження Лесі Українки (Лариси Петрівни Косач-Квітка) української письменниці, перекладачки, культурної діячки. Вона писала у жанрах поезії,...

Детальніше...
Більше новин:


Щоб бути здоровими і довго жити, вживайте ці п’ять продуктів

Щоб бути здоровими і довго жити, вживайте ці п’ять продуктів

Вчені все більше находять обґрунтувань до того, що головним аспектом довголіття людини є спосіб її життя, а найперше – щоденний раціон харчування. Детальніше...

Більше новин: