Модернізація та прогрес освіти не можна уявити без поєднання перевірених форм та методів із досягненнями сучасного світу.

Лише такий комплексний підхід дозволить підвищити якість освіти, відкрити нові шляхи для самореалізації вчителів та учнів. Наразі зрозуміло, що освіта, як процес підготовки майбутнього, вимагає серйозних змін. А оскільки однією із найважливіших соціальних вимог сучасного суспільства є інформатизація, то це потребує переосмислення досвіду використання сучасних інформаційних технологій, аналізу й оцінки можливостей їх застосування в навчально-виховному процесі.

Саме цим займалися педагоги НВК «Гімназія «Інтелект» - ЗОШ І ступеня» під час практичного семінару, який відбувся сьогодні завдяки Владиславу Бурангулову - спеціалісту з інтерактивних технологій, педагогу. Владислав розповів про можливості використання Smart–технологій та впровадження їх в навчальний процес, практично продемонстрував ефективні методи роботи з інтерактивним комплексом, продемонстрував можливості презентації, демонстрації й моделювання на ньому. Також надав інформацію про те, де можна продовжити навчання з даного питання.

Даний інтерактивний комплекс НВК, як повідомляє Інна Шубко, отримав нещодавно від Департаменту освіти та науки КОДА для роботи з учнями, що навчаються за природничо – математичним профілем. Звичайно, щоб навчитися стовідсотково та ефективно використовувати його, потрібен час. Але педагоги вдячні Вірі Борисовні Роговій за підтримку навчального закладу та надані можливості для його подальшого розвитку.

А Владислав Бурангулов допоміг педагогам зрозуміти, що використання Smart–технологій має значну кількість переваг: вони спонукають до розвитку творчих здібностей, професійних знань, формують критичне мислення.

Новина-flash

Вишгород: Сітка-Берегиня з хорошими новинами – збір пластику

ДНЗ "Ластівка" 11 кг! До речі, всього від ДНЗ "Ластівка" за вересень – 23 кг!

Новини за датою

< січня 2018 >
П В С Ч П С Н
1 2 3 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

Новости МираПетрівчани разом з Патріархом Філаретом співали многії літа Україні

Петрівчани разом з Патріархом Філаретом співали многії літа Україні

«Україна – на праведному шляху, і вона – переможе», – наголосив під час проповіді у Видубицькому монастрі Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет. Детальніше...

Більше новин:


Знизити рівень цукру у крові допоможуть – вісім рослин

Знизити рівень цукру у крові допоможуть – вісім рослин

Найчастіше порушення в організмі людини виникають через надмірне споживання солодкої їжі та незбалансований раціон харчування у цілому. Щоб уникнути цих збоїв, ... Детальніше...

Більше новин: