З пропозицією про прийняття закону щодо заборони на продаж та використання в Україні поліетиленових пакетів звернулася до Верховної Ради Київська міськрада.

Прийняття подібного закону його ініціатори обґрунтовують турботою про захист довкілля і наводять наступні факти.

Скажімо, в країнах-членах Європейського Союзу щорічно використовується понад 800 тис. тонн одноразових поліетиленових пакетів. На одного громадянина ЄС припадає в середньому приблизно 190 торбинок. На переробку йде лише близько 6 % від загальної кількості використаних пакетів. Українці більш активні у використанні поліетиленового пакування і на кожного в рік припадає більше 500 пакетів.

Однак, цей зручний для пакування матеріал і справді зовсім «не зручний» для природи, оскільки період його розкладання – більше 100 років. «Це, – як наголошує депутат Київради Костянтин Яловий, – спричинює засмічення вулиць, зелених та прибережних зон, водойм, наносить непоправну шкоду всьому навколишньому середовищу».

Саме з огляду на такі наслідки використання поліетиленових пакетів, майже 40 країн світу вже затвердили нормативні акти, що забороняють чи обмежують їх використання.

Новина-flash

Вишгородські бійці з спортивного мечевого бою – у складі збірної України

Насиченими поєдинками на відбіркових змаганнях у місті Коростень запамяталися ці вихідні для Айна Бера Вишгород (Школа Середньовічного Бою).

Новини за датою

< грудня 2017 >
П В С Ч П С Н
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Новости МираПетрівчани разом з Патріархом Філаретом співали многії літа Україні

Петрівчани разом з Патріархом Філаретом співали многії літа Україні

«Україна – на праведному шляху, і вона – переможе», – наголосив під час проповіді у Видубицькому монастрі Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет. Детальніше...

Більше новин:


Знизити рівень цукру у крові допоможуть – вісім рослин

Знизити рівень цукру у крові допоможуть – вісім рослин

Найчастіше порушення в організмі людини виникають через надмірне споживання солодкої їжі та незбалансований раціон харчування у цілому. Щоб уникнути цих збоїв, ... Детальніше...

Більше новин:


"Новопетрівчанка" отримала звання "Народний"

Аматорський фольклорний ансамбль «Новопетрівчанка» Новопетрівського будинку культури (Вишгородський район) отримав звання «Народний». Детальніше...

Більше новин: