Сортуватимемо сміття? Давайте спробуємо і побачимо наскільки ми цивілізовані, і наскільки "доросли" до Європи

Вчора у місті почали з’являтися жовті контейнери для роздільного збору сміття. Встановлення баків для сортування сміття - це пілотний проект співпраці міста Вишгород та асоціації «УКРПЕК».

Яскраво-жовті конструкції працівники КП «Управляюча компанія Вишгородської міської ради» розташовують поряд зі звичними баками для твердих побутових відходів. До цих контейнерів треба складати склотару, пластик, паперові вироби та пакети з-під напоїв, метал. Управляюча компанія просить, по можливості, ущільнювати рештки, які викидаєте.

Однак, до жовтих контейнерів не слід класти пластикові іграшки, тару від побутової хімії та аерозолів, листове і віконне скло, лампочки.

Чого добивається управляюча компанія, встановлюючи такі контейнери? Насамперед, комунальники переконані, що це допоможе зменшити негативний вплив на навколишнє середовище. Також, сортування дасть можливість переробляти відходи, що є економічно доцільно, зберегти значну кількість енергії та природних ресурсів, зменшити кількість сміття.

А що думає щодо цього пересічний громадянин? Ідея непогана. Тільки чи ось вдасться нам здолати свої лінощі у цій, взагалі-то, нескладній справі, проявити свою цивілізованість, зроби реальний крок у справі збереження навколишнього середовища? Давайте, принаймні, спробуємо.

Новости Мира