Архітектурний інститут «Київметропроект», що розробляє проект метро на Виноградар, підготував дизайнерські варіанти усіх 4-х станцій. Всі вони будуть обладнані звукопоглинальними панелями.

Як поінформував Ярослав Левандовський, головархітектор компанії «Київметропроект», на облаштування станції «Проспект Правди» пропонується застосувати металеві жовті панелі: «Це – колір сонця та радості. Сам проспект до часу спорудження станції уже поміняє свою назву».

Крім того, тут планується відійти від звичної керамічної плитки для облицювання стін на користь скляних панелей, які будуть підсвічуватись.

Станція створюватиметься в дуже обмеженому просторі. Отож, її проектували з бічними платформами, а перехід для пасажирів облаштували над залізничними шляхами.

«Мостицьку» розмістять поблизу кінцевої тролейбусної зупинки № 5. У неї аскетичний дизайн із зеленими стінами та гранітною підлогою. А ось вихід зі станції буде оригінальним: планують на даху розбити справжній газон.

Для станцій, котрі споруджуватимуться після 2020 року (друга черга) також вже розроблено внутрішнє оздоблення. Станція «Виноградар» споруджуватиметься у центрі житлового масиву, архітектори використали темно-фіолетові світильники, що асоціюватимуться з виноградом.

Станцію «Маршала Гречко» буде облаштовано класично. Стіни прикрасять ніші з вертикальними світильниками. Стеля над шляхами – оздоблена рельєфом й візуально відмежована від стелі платформи.

Крім того, архітектори запланували по всій ново споруджуваній лінії встановити шумозахисні екрани та панелі.

Не забули проектувальники й про пасажирів з обмеженою мобільністю. На всіх станціях буде передбачено ліфт. А для співробітників метрополітену, котрі працюють в нічні зміни, будуються готелі.

Про спорудження метро до Вишгорода поки не йдеться. Але скільки тут того шляху? Може все ж дотягнуть?

Новина-flash

Вишгород: на Андрія – удосконалювали мову

Сьогодні у НВК "Вишгородська районна гімназія "Інтелект"-ЗОШ І ст." відбувся майстер-клас "Формування мовленнєвих компетенцій учнів у процесі вивчення української мови та літератури" вчителя української мови та літератури Кисляк Н.П.

Новини за датою

< листопада 2017 >
П В С Ч П С Н
    1 2 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      

Новости МираПетрівчани разом з Патріархом Філаретом співали многії літа Україні

Петрівчани разом з Патріархом Філаретом співали многії літа Україні

«Україна – на праведному шляху, і вона – переможе», – наголосив під час проповіді у Видубицькому монастрі Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет. Детальніше...

Більше новин:


Знизити рівень цукру у крові допоможуть – вісім рослин

Знизити рівень цукру у крові допоможуть – вісім рослин

Найчастіше порушення в організмі людини виникають через надмірне споживання солодкої їжі та незбалансований раціон харчування у цілому. Щоб уникнути цих збоїв, ... Детальніше...

Більше новин: