Нагороди від Київської ОДА – нашим землякам

В облдержадміністрації з нагоди Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана відзначили і представників Вишгородщини.

Вітаючи ветеранський обласний актив, Олександр Горган – керівник Київської ОДА, акцентував увагу на особливому ставленні державної влади до представників старшого покоління: «Сьогодні всі соцпрограми, що розгортаються в Україні, у першу чергу направлені на допомогу пенсіонерам та особам літнього віку. Разом з тим, маємо тісну співпрацю з профспілками, ветеранськими та іншими організаціями, котрі об’єднують осіб похилого віку». За переконанням очільника КОДА, саме такий діалог і співпраця дають можливість вирішувати проблеми.

Від подякував учасникам зустрічі, а через них усій ветеранській спільноті області, за мудрість, за те що, всупереч усім проблемам і обставинам, вони мають активну громадську позицію і турбуються про розвиток своєї країни.

У числі тих, кому очільник КОДА вручив Почесні грамоти за багаторічну сумлінну працю, особистий внесок у розвиток ветеранського руху, активну громадську і життєву позицію, були і представники Вишгородщини – голова Вишгородської районної організації ветеранів Таміла Петрівна Орел та член організації Української Спілки ветеранів Афганістану, мати загиблого воїна-афганця Любов Павлівна Маковецька.

«Це нагорода не лише особисто для мене, - каже Таміла Петрівна. - Це визнання активної життєвої позиції всієї нашої організації. І нам приємно, що влада розуміє значення ветеранських організацій».

Новости Мира