Зачіску – за пільговою ціною

Перукар, перукарня – які асоціації викликають ці слова?

Здебільшого уявляємо, що до салонів краси ходять лише дівчата та елегантні молоді дами. Але і у старшому віці жінкам також потрібно підстригатись, робити зачіски, фарбуватись. Як зробити доступними перукарські послуги для тих, у кого сьогодні маленька пенсія?

Саме на цю тему розмовляли днями директор Вишгородського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Наталія Рудько та приватний підприємець, власниця перукарні «Салончик», що у Вишгороді на вулиці Грушевського, Людмила Шкільна.

«Ми вже давно йдемо назустріч літнім людям, - розповідає Людмила Захарівна. – Коли бачимо, що заплатити 100 чи 120 гривень за стрижку і укладання волосся клієнтці складно, робимо, як правило, знижку».

Однак сьогодні мова про дещо інше. Як наголошує Наталя Петрівна, доречно надання цих знижок ввести в систему, щоб підопічні територіального центру, отримавши в центрі талончик, могли у будь-який зручний для них час підстригтись, зробити зачіску, пофарбуватись. «Саме тому ми і шукаємо партнерів, які б могли забезпечити нашим підопічним перукарські послуги. І добре, що такого партнера ми знайшли в особі господарки «Салончика». Працівники майстерні Алла Ліхнова і Дарина Лозинко, а також сама Людмила Захарівна з радістю нададуть перукарські послуги, зроблять манікюр».

Перукарські послуги – у переліку тих послуг, які територіальний центр надає своїм підопічним через відділення соціальної допомоги вдома та соціально-побутової адаптації. Але коли раніше такі послуги виконувались лише час від часу, то зараз, завдяки домовленостям з перукарнею, - вони перейшли в перелік постійних і підопічні центру зможуть отримувати їх за пільговими розцінками.

«Ми розглядаємо соціальні послуги не лише у вигляді того, щоб принести продукти підопічним, прибрати в квартирі, купити медикаменти, - говорить Наталія Рудько. - Ми прагнемо потурбуватись ще і про добрий настрій та граний вигляд наших підопічних. Переконана, що з допомогою наших партнерів нам вдасться цього досягти».

Галина МАКАРЕНКО

Новости Мира