Психологія довголіття

Старість - це тільки частково нормальний фізіологічний процес, а більша частина його доповнена різними патологічними явищами.

Детальніше...

Хвороби може спричинити сидячий спосіб життя

Більшу частину життя люди проводять у сидячому положенні. На роботі – в офісі за столом, вдома – на дивані біля телевізора чи з ноутбуком на колінах.

Детальніше...

Січень: догляд за волоссям

Рекомендаціїї та поради.

Детальніше...

Новий рік "коригує" життя українців в багатьох сферах

З першого дня нового року набрали чинності чимало законодавчих змін, котрі суттєво вплинуть на життя українців, бо спектр їх досить широкий - від зміни мінімальної зарплати до обмеження швидкості руху автотранспорту.

Детальніше...

Напередодні Нового року Тетяна Бражникова отримала нагороду

З ініціативи ВГО Спілка громадських об’єднань України: "Народна Рада", Дитячого козацького Хутіра "Вишгородська Січ", Спілки ветеранів АТО, Союзу чорнобильців та Міжнародної благодійної організації "Фонд Славного Роду Святої Ольги" її нагороджено відзнакою "Українська Берегиня".

Детальніше...

Новости МираЗнизити рівень цукру у крові допоможуть – вісім рослин

Знизити рівень цукру у крові допоможуть – вісім рослин

Найчастіше порушення в організмі людини виникають через надмірне споживання солодкої їжі та незбалансований раціон харчування у цілому. Щоб уникнути цих збоїв, ... Детальніше...

Більше новин:


До Вишгородської РДА завітали – колядники

До Вишгородської РДА завітали – колядники

До Вишгородської райдержадміністрації сьогодні завітали колядники – хоровий дитячий колектив "Перлина" ("Асоціація багатодітних родин "Перлина"). Детальніше...

Більше новин:


Сода – універсальний засіб на всі випадки життя

Сода – універсальний засіб на всі випадки життя

Ми часто використовуємо у побуті різну хімію, навіть не підозрюючи, що поруч є прекрасний універсальний засіб, який відносно дешево коштує.

Детальніше...
Більше новин: