Лютий короткий, а турбот – багато

Колись лютий називали «межень», який ніби проводив межу між холодним та теплим сезоном: ще доволі прохолодно та сонце світить все яскравіше і відігріває землю, пробуджує рослини.

Детальніше...

Прокуратура намагається повернути у власність держави 10 га землі під Вишгородом

Облпрокуратура через суд вимагає повернення у держвласність майже 10 га земель лісового фонду Вишгородського району, котрі незаконно передані садівницькому товариству в користування та в приватну власніть для ведення садівництва членам товариства.

Детальніше...

Вишгородщина: Нацгвардія в гостях у школярів

До учнів 10-х – 11-х класів НВК «Гімназія «Інтелект» – ЗОШ І ступеня» завітали представники військової частини 3077: начальник служби психічного забезпечення старший лейтенант Нестерук Р.П., заступник начальника вузла позаміських пунктів управління по роботі з особовим складом майор Коваленко А.В.

Детальніше...

Мінфін застерігає про нове шахрайство під "маркою" МММ

Українців попереджають, що під «маркою» МММ знову намагаються розжитись шахраї, обіцяючи від імені Мінфіну компенсацією за участь в цьому акціонерному товаристві.

Детальніше...

Вишгородщина: п’ята поминальна служба в Межигір’ї

10.02.2018 р. Б. о 14.00. на фундаменті храма Преображення Господнього в Межигір’ї відбудеться ПОМИНАЛЬНА СЛУЖБА за тих, хто мріяв бути похованим в святій землі і хто погинув в Межигір’ї.

Детальніше...

Новини за датою

< березня 2018 >
П В С Ч П С Н
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Новости МираСмиренна мудрість зими

Смиренна мудрість зими

147 років від дня народження Лесі Українки (Лариси Петрівни Косач-Квітка) української письменниці, перекладачки, культурної діячки. Вона писала у жанрах поезії,...

Детальніше...
Більше новин:


Щоб бути здоровими і довго жити, вживайте ці п’ять продуктів

Щоб бути здоровими і довго жити, вживайте ці п’ять продуктів

Вчені все більше находять обґрунтувань до того, що головним аспектом довголіття людини є спосіб її життя, а найперше – щоденний раціон харчування. Детальніше...

Більше новин: